#anonimowemirkowyznania…

Categories Prezenty

#anonimowemirkowyznania
TL:DR: Żona zrobiła mi awanturę, bo niczego nie przygotowałem na drugą rocznicę ślubu.

Rok temu wziąłem ją do restauracji i kupiłem prezent. Ona nie przygotowała nic, nie byłem obrażony o to, uznałem że może dla niej rocznica nie jest taka ważna i jakieś prezenciki i przygotowania nie są konieczne, więc w tym roku złożyłem jej życzenia rano i nic więcej.

Ona jednak liczyła na coś więcej, bo wieczorem zapytała mnie co dla niej przygotowałem. Odpowiedziałem, że nic, bo to nie są jej urodziny ani imieniny, że to ja mam coś przygotować tylko jest to NASZE WSPÓLNE święto, dlatego albo staramy się oboje albo nikt. Obraziła się na śmierć, zaczęła opowiadać jak to mężowie jej koleżanek dbają o nie, a ja się nie staram w ogóle. Potem odpaliłem sobie konsolę, co jeszcze bardziej ją wkurwiło.
I tak mamy ciche dni od kilku dni, ale mam wyjebane. W pracy jak gadałem z kolegami to mi mówili, że to normalne że facet się stara, przygotowuje kolację, a kobieta w zamian za to ubiera się w seksowną bieliznę i daje dupy. Super wymiana XD

Nie wiem skąd takie przeświadczenie, że na rocznicę ślubu to FACET musi się starać, a kobieta ma tylko leżeć i pachnieć i ewentualnie dać „d”.

Szczerze? Drugi raz bym się nie ożenił. Co chwile jakieś dramy z dupy, porównywanie naszego życia do życia jej koleżanek. A potem jak są awantury to dopóki nie przeproszę to jest foch i tyle, ale tym razem się nie będę przed nią płaszczył. Pałka się przegięła.

#rozowepaski #zwiazki #gorzekiezale #rocznica #prezent #niebieskiepaski #niezensiemirku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ded549d55354000ab6d3e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt